Kapitola 20.-Adopce

29. dubna 2009 v 16:27 | Rybicka43 |  Vse je jinak 2

Makyna se stala upírem.Ani nevím co, ale něco mě nutilo jít za ní.I děti šly.Hlavně Lucile a Simonka.Zdravý rozum mi radil nikam nechodit, ale moje tělo si dělalo, co chtělo.Šel se mnou i můj synek, kterého jsem adoptovala, Čutbut.
Bylo hrozně komické, že jsem ho adoptovala jen tak v té nejhorší době, ale když jsme se Sabčou míjely sirotčinec a děti si hráli venku, hned jsem si ho zamilovala.Šli jsme se tam podívat a on si mě zamiloval taky.A tak jsem přemluvila Huga, aby jsme ho adoptovali.
,,Ale, to se potom budem muset vzít, ne?"zeptal se.Já jsem pokrčila rameny a nejvíc si teď přála mít Čutbuta doma.
I Sabča tam našla svoji budoucí dceru, shodou okolností to byla Čutbutova nejlepší kamarádka-Natalie.
Natalie se k Sabči dokonale hodila, byla bledá a měla podobné vlasy jako Sabča, ale Čutbut...no byl to černoušek a vytvářel tak s Hugem úžasný kontrast.Natalie i Čutbutovi bylo pět let, ale byli velice chytří a zvídaví.No ale nemohli jsme jim říct, že žijí mezi upíry a vlkodlaky.
Měli jsme se Sabčou radost, že máme děti o které se můžem starat...,,Hele, je to zvláštní, mít dítě a nebýt vdaná...vždycky jsem to chtěla mít naopak."řekla mi jednou Sabča.Ani se jí nedivím, nechat tam Čutbuta bych nepřežila.A počítám, že Sabča to má stejné.
V obýváku, kde jsme se teď nacházeli, byla nová Makyna, Lucas, Alice, Rosalie a Esme.Zbytek se připravoval k boji.Samozřejmě, že tam byla i Andy a Bella se Sabčou.A děti-Lucile, Simonka, Čutbut a Natalie.
Makyna se držela, ale všimla jsem si, že nedýchá a že Sabča je až moc soustředěná.
Najednou na Sabču promluvila Natálka.,,Mami, koukej co jsem udělala."ukazovala jí své výtvarné dílo.Sabča se musela podívat a asi ztratila soustředění.
Makyna se zvedla a chtěla kousnout Andy, která k ní byla nejblíž, ale Lucas ji zaržel.,,Myslím, že půjdem nahoru."řekl Lucas a bylo vidět, že i Makyna toho má dost.Andy byla úplně v klidu.
Alice najednou uviděla nějakou vizi.Pak se začala usmívat.
Radši jsem to ani nechtěla vědět...Začala jsem se zase soustředit na děti.Byla s něma zábava.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 VeEee VeEee | Web | 29. dubna 2009 v 16:38 | Reagovat

Ahojky
máš u mě diplom!
Za bleskovku, tak si ho
VYZVEDNI
a zanech
KOMENT
a dej si ho na
BLOG!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama