Kapitola 4.-Oběd

22. února 2009 v 20:00 |  Večerní román
Na obědě se jich Nikola ptala na jejích datum narození.První šla k Tálce.
,,Takže Tálko, jaké je tvé datum narození?"zeptala se jí s úsměvem na tváři.
Tálka co nejtišeji jak mohla řekla.,,31.března,1994"Nikola se na ni podívala a zvolala na celé kolo.
,,Tálko, ty máš dneska narozeniny!To ti blahopřeji.Všechno nejlepší."slyšeli to všichni.Tálku napadlo, že to museli slyšet až ve Zlíně.Nerada slavila narozeniny a proto nikomu nic neřekla.S rodičema měla malou oslavu a to bylo všechno.Nebyla moc ráda, když se kolem ní shromáždilo až moc lidí a hleděli všichni na ni.Ale přesně tohle se teď stalo.Všichni na ni hleděli a všichni měli ve tvářích napsaný otazník.Tálka pokrčila rameny.
,,Neměla by ses zeptat i těch ostatních?"řekla Nikole, která tam je tak stála a mlčela.Nikola přikývla a Tálce už se dál nevěnovala, za což byla Tálka vděčná.Až teď se podívala okolo sebe a došlo jí, kde kdo sedí.
Radek
Tom
Milan
Martin
Monika
Martina
Denisa
Tadeáš
Franta
Ilona
Vítek
Bára
Stůl
Tálka
Štěpán
Aleš
Markéta
Simona
Tony
Filip
Aneta
Anna
Ivana
Maru
Matěj
Zajímavé uspořádání,napadlo Tálku,proč probůh Štěpán sedí vedle mě?Proč vedle mě nesedí Radek?A proč Radek nesedí vedle Aničky?Tyto otázky ale hned zahnala, protože na ni promluvil Štěpán.
,,Proč jsi neřekla, že máš narozeniny?"zeptal se jí.Měl krásný melodický hlas, Tálka si to uvědomovala a byla na rozpacích.Trochu se začervenala.
,,Nejsem ráda středem pozornosti."vysvětlila mu.Štěpán přikývl.To už jim donesli oběd a tak se všichni s chutí pustili do jídla.Tálka přemýšlela, zda si Radek nebo někdo jiný vzpomněl, že má narozeniny.Nedošla, ale na to zda ano či ne.
Po obědě je Nikola vzala na prohlídku hotelu.Nejprve jim ukázala televizní místnost, pak naproti ní byl kulečník a vedle potom hala s bowlingem a opodál byly i šipky.Na chodbě pak vedly dveře ke kadeřnici, kosmetičce a na masáže.Nakonec je odvedla do velkého sálu.Z tama vedly jedny dveře k bazénu a do sauny.Sál se pak bude používat na některé hotelové akce.Byl tam taky bar, u kterého teď ale nikdo nebyl.
,,Dobře, můžete jít do pokojů, nebo využít veškeré nabídky, tedy kromě masáží, kadeřníka a kosmetičky, protože dneska tady ještě nejsou."řekla jim Nikola.Všichni se rozešli.
<![CDATA[//><!]]>

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzka Zuzka | Web | 22. února 2009 v 20:02 | Reagovat

Ahoj, máš mooc hezkej blog...ten můj zatím není nic moc ale pls mrkni se na něj =) zati pp

2 Tere'Ska Tere'Ska | Web | 25. února 2009 v 19:01 | Reagovat

WoW tenhle taky mocQ brej ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama