Kapitola 4.-Maturita

26. února 2009 v 19:54 |  Vse je jinak

Byly tomu čtyři roky, co nám do života vstoupila Bella.Příchod Belly nám,tedy mě a mojim kamarádkám Lucce a Sabči oživil přátelství.Když si Bella koupila byt, trávili jsme u ní stejně času, kolik to jen šlo a když nám bylo osmáct o prázdninách jsme se za ní přestěhovaly.
Já a Sabča jsme chodily na průmyslovku,jak jsme chtěly, do třídy plné kluků.Ovšem všechno to pro mě byli jenom kamarádi, protože já jsem měla Honzu.Potkala jsem ho o prázdninách na jedné zábavě.Tehdy mu bylo 22, teď je mu 26.Vůbec mi ten věkový rozdíl nevadil.A jemu očividně taky ne.Milovali jsme se, a Honza mě před nedávne požádal o ruku.Svatbu jsme si plánovali však až na horké dny července.
Lucka a Bella chodily spolu do třídy, protože Bella moc neovládala češtinu.
No ale teď nás čekala maturita a tak jsme se s holkama každý den šprtaly, aby jsme uměly aspoň něco.

Březen
Duben
Květen

Ty měsíce ubýhaly jako voda.Teď před námi byla maturita.Já osobně jsem byla nervozní, a holky taky.Naštěstí jsme Maturitu zvládly maximálně na dvojky, což bylo výborné hodnocení.Šly jsme to společně s Honzou, který mezi nás taky zapadl a byl holkám kamarád a opora, stejně jako mě-mě byl samozřejmě ještě něco víc-oslavit do naší oblíbené čajovny.
První jsme tam dorazily my se Sabčou.Za chvíli po nás dorazil Honza.Držel v ruce noviny a usmíval se.
Noviny hodil před nás a ukázal prstem na článek, který hlásal:
Stephenie Meyerová přijede do Česka a vy se s ní můžete setkat!
A článek pokračoval:
Ano autorka ságy o upírech a vlkodlacích zavítá při premiéře filmu Rozbřesk do České republiky, kde se setká mimo jiné i se čtyřmi Šťstlivci, kteří správně odpoví na otázku, co má nejradši jedna z hlavních postav jejího románu Edward Cullen.Odpovědi jsou jenom na vás.Soutěž začíná zítra ve dvanáct hodin.
Dál už jsem nečetla, protože tam psali to, co už jsem věděla.Podívala jsem se na Honzu.Jelikož byl novinář právě v těch novinách, počítala jsem, že bude mít prsty v naší výhře.
Přikývl, věděl na co jsem myslela.,,Ano, to víš, že to vyhrajete."usmál se.
Taky jsem přykývla a Sabča se Honzy na něco zeptala.
Pestala jsem je poslouchat a přemítala, proč si holky taky nenašly takového kluka, jako já.
Abych pravdu řekla Bella si v Česku začala něco s pár klukama, ale všechno nazývala jako úlet.
Já si myslím, že ve všech těch klucích hledala pravou lásku, ale všechyn porovnávala s Jacobem a pak i se Seathem.O Edwardovi nepadla ani zmínka.Moc jsem nechápala, jak je možné, že si Honza s žádnou z mých kámošek neuletěl, teda né že bych chtěla, aby se tak stalo, ale všechny jsme dospěly a zkrásněly.Lucka i já jsme trochu povyrostly a Sabča zase nějaké ty kila zhubla. Všem se nám vyrýsovaly rty,nos i oči do krásných tvarů.
Sabča i Lucka vždy dokázaly oslnit všechny kluky okolo sebe, ale Lucka se pořád rozcházela a pak zas dávala dohromady s jedním jejím spolužákem,Michal se jmenuje.Neměla jsem ho moc ráda, většinou to byl on, kdo se s ní rozcházel.
Sabča měla pár kluků, o kterých tvrdila, jak moc je miluje, ale jakmile spolu byli dýl jak měsíc, už jí lezli na nervy.
Z mého rozjímání mě vytrhly hlasy Belly a Lucky.Seděly u stolu a měly čaj už skoro vypitý.Jak dlouho tu byly?
,,Musíme dokončit školu, to je jasné, ale jsem pro, aby jsme se za ní jely podívat."slyšela jsem Bellu říkat.Teď mluvila plyně Česky, jako oby se tu narodila.
,,Ahoj, jak dlouho tu jste?"zareagovala jsem.
Podívaly se na mě.A pak na se Lucka koukla na hodinky.,,Asi deset minut."řekla.Celé odpoledně jsme pak vášnivě diskutovali na téma Stehenie Meyerová, Bellin bývalý život, upíři a vlkodlaci.

O týden později nám Honza oznámil, že jsme všechyn čtyři vyhrály, jak jinak a že za další týden pojedem do Prahy, kde se se Stephenie Meyerovou setkáme.Začínala jsem se těšit, dobrodružství začíná.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Makušík Makušík | 26. února 2009 v 20:05 | Reagovat

Jo parádní :D dík Sabčo že si tam nedala to co jsi původně chtěla :D

2 Lůc Lůc | 26. února 2009 v 20:50 | Reagovat

Ježííš S. ty seš pakoš

né je to mega brubos =) VERY FUNNY

jo a jakto, že je celá kapitola o Makyně, jako páč se bude vdávat nebo proč???

3 Denise:) Denise:) | 28. února 2009 v 17:53 | Reagovat

hej sabuš-obama:D(lůc mně se to děsně líbí:)) je to mooc supr bavi mě to číst jen  tak dal pokracuj:) ja jen doufam ze to bude mit tak milion kapilol:D holky vy se nezdáte s těma klukama:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama